Personal


Administrativ personal


Margite Nordenstam

Verksamhetschef
margite.nordenstam@hundstallet.se


Anette

Ekonomi
Anette@hundstallet.se


Anna C

Reception- och registreringsansvarig
anna.c@hundstallet.se


Catarina

Informatör/Medlems- och givaransvarig
catarina@hundstallet.se


Jeanette

Ekonomi
jeanette@hundstallet.se


Jesper

Koordinator Stockholm - Skåne
jesper@hundstallet.se



Hundskötare Stockholm


Anna

Hundskötselansvarig /omplacerare
anna@hundstallet.se


Cilla

Admin- och inköpsansvarig
cilla@hundstallet.se


Ellinor

Jourhem/helghem/volontär- och mediaansvarig
ellinor@hundstallet.se


Jenny

Polis- och omplaceringsansvarig
jenny@hundstallet.se


Johan

Praktikant- och foderansvarig
johan@hundstallet.se


Karin

Hundpedagog/media
karin@hundstallet.se


Lovisa

Omplacerare/poliskontakt
lovisa@hundstallet.se


Petter

Hundpedagogikansvarig/problemhundsutredare
petter@hundstallet.se



Hundskötare Skåne


Alexandra

Operativt ansvarig
alexandra@hundstallet.se


Ida


ida@hundstallet.se


Carolin


carolin@hundstallet.se


Michelle


michelle@hundstallet.se


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn